Jeneratör Seti Teknik Özellikleri
| Maksimum Değer | 900 kVA |
| Minimum Değer | 680 kVA |
| Emisyonlar/Yakıt Stratejisi | Düşük Yakıt Tüketimi |
| Voltaj | 380 - 415 Volt |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 1.500 dev/dk. |
| Hizmet Çevrimi | Yedek, Birincil |
Motor Teknik Özellikleri
| Motor Modeli | 3412C TA, V-12, 4 Zamanlı Su Soğutmalı Dizel |
| İç Çap | 137.2 mm |
| Strok | 152.4 mm |
| Silindir Hacmi | 27.02 l |
| Sıkıştırma Oranı | 13:01 |
| Havalandırma | TA |
| Yakıt Sistemi | Pompa ve Hatlar |
| Governor tipi | ADEM™ A5 |
Jeneratör Seti Boyutları
| Uzunluk - Maksimum | 4125 mm |
| Genişlik - minimum | 1906 mm |
| Genişlik - Maksimum | 1989 mm |
| Yükseklik - Maksimum | 1906 mm |
| Kuru Ağırlık - Jeneratör Seti (minimum) | 5461 kg |
| Kuru Ağırlık - Jeneratör Seti (maksimum) | 5910 kg |