Jeneratör Seti Teknik Özellikleri
| Maksimum Değer | 450 kVA |
| Minimum Değer | 350 kVA |
| Emisyonlar/Yakıt Stratejisi | Düşük yakıt, R96/EUIIIa |
| Voltaj | 380 - 415 Volt |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 1.500 dev/dk. |
| Hizmet Çevrimi | Yedek, Birincil |
Motor Teknik Özellikleri
| Motor Modeli | C13 ATAAC, I-6, 4 Zamanlı Su Soğutmalı Dizel |
| İç Çap | 130 mm |
| Strok | 157 mm |
| Silindir Hacmi | 12.5 l |
| Sıkıştırma Oranı | 16.3:1 |
| Havalandırma | Havadan Havaya Hava ile Soğutulan Soğutma Sistemi |
| Yakıt Sistemi | MEUI |
| Governor tipi | Adem™A4 |
Jeneratör Seti Boyutları
| Uzunluk - Maksimum | 4743 mm |
| Genişlik - Maksimum | 2014 mm |
| Yükseklik - Maksimum | 2133 mm |