Jeneratör Seti Teknik Özellikleri
| Maksimum Değer | 550 kVA |
| Minimum Değer | 365 kVA |
| Emisyonlar/Yakıt Stratejisi | Tier 2 veya Tier 3 |
| Voltaj | 208 - 600 Volt |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 1.500 dev/dk. |
| Hizmet Çevrimi | Yedek, Birincil |
Motor Teknik Özellikleri
| Motor Modeli | C15 ATAAC, I-6, 4 Zamanlı Su Soğutmalı Dizel |
| İç Çap | 137.2 mm |
| Strok | 171.4 mm |
| Silindir Hacmi | 15.2 l |
| Sıkıştırma Oranı | 16.1:1 |
| Havalandırma | Havadan Havaya Hava ile Soğutulan Soğutma Sistemi |
| Yakıt Sistemi | MEUI |
| Governor tipi | Adem™A4 |
Jeneratör Seti Boyutları
| Uzunluk - Maksimum | 3830 mm |
| Genişlik - Maksimum | 1481 mm |
| Yükseklik - Maksimum | 2193 mm |