Jeneratör Seti Teknik Özellikleri
| Maksimum Değer | 850 kVA |
| Minimum Değer | 706 kVA |
| Emisyonlar/Yakıt Stratejisi | tüketimi için |
| Voltaj | 380 - 415 Volt |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 1500 |
| Hizmet Çevrimi | Yedek, Birincil |
Motor Teknik Özellikleri
| Motor Modeli | C18 ATAAC, I-6, 4 Zamanlı Su Soğutmalı Dizel |
| İç Çap | 145 mm |
| Strok | 183 mm |
| Silindir Hacmi | 18.1 l |
| Sıkıştırma Oranı | 14.5:1 |
| Havalandırma | Havadan Havaya Hava ile Soğutulan Soğutma Sistemi |
| Yakıt Sistemi | Elektronik birim enjeksiyon |
| Governor tipi | Adem™A4 |
Jeneratör Seti Boyutları
| Uzunluk - Maksimum | 4135 mm |
| Genişlik - Maksimum | 1989 mm |
| Yükseklik - Maksimum | 1906 mm |