Jeneratör Seti Teknik Özellikleri
| Maksimum Değer | 22,0 kVA |
| Minimum Değer | 13,0 kVA |
| Emisyonlar/Yakıt Stratejisi | R96/EUIIIa Eş Değeri |
| Voltaj | 110 - 415 Volt |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 1.500 dev/dk. |
| Hizmet Çevrimi | Yedek, Birincil |
Motor Teknik Özellikleri
| Motor Modeli | Cat® C2.2, Sıralı 4, 4 zamanlı dizel |
| İç Çap | 84 mm |
| Strok | 100 mm |
| Silindir Hacmi | 2.2 l |
| Sıkıştırma Oranı | 22.5:1 |
| Havalandırma | Doğal Havalandırmalı |
| Yakıt Sistemi | Ön Yanma Odalı Enjeksiyon |
| Governor tipi | Mekanik |
Jeneratör Seti Boyutları
| Uzunluk - Maksimum | 1500 mm |
| Genişlik - Maksimum | 620 mm |
| Yükseklik - Maksimum | 1115 mm |