Jeneratör Seti Teknik Özellikleri
| Minimum Değer | 65 kVA |
| Maksimum Değer | 65 kVA |
| Emisyonlar/Yakıt Stratejisi | Yönetmelik Bulunmayan Bölge |
| Voltaj | 220 ila 415 Volt |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 1.500 dev/dk. |
| Hizmet Çevrimi | Yedek, Birincil |
Motor Teknik Özellikleri
| Motor Modeli | Cat® C3.3 |
| İç Çap | 105 mm |
| Strok | 127 mm |
| Silindir Hacmi | 3.3 l |
| Sıkıştırma Oranı | 17.25:1 |
| Havalandırma | Turboşarjlı |
| Yakıt Sistemi | Sıralı |
| Governor tipi | Mekanik |
Jeneratör Seti Boyutları
| Uzunluk - Maksimum | 1925 mm |
| Genişlik - Maksimum | 1120 mm |
| Yükseklik - Maksimum | 1361 mm |
| Kuru Ağırlık - Jeneratör Seti (maksimum) | 874 kg |