Jeneratör Seti Teknik Özellikleri
| Maksimum Değer | 400 kVA |
| Minimum Değer | 400 kVA |
| Emisyonlar/Yakıt Stratejisi | Onaylanmamış Emisyonlar |
| Voltaj | 380 - 415 Volt |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 1.500 dev/dk. |
| Hizmet Çevrimi | Yedek |
Motor Teknik Özellikleri
| Motor Modeli | C9.3B, I-6, 4 zamanlı dizel |
| İç Çap | 115 mm |
| Strok | 149 mm |
| Silindir Hacmi | 9.3 l |
| Sıkıştırma Oranı | 16.5:1 |
| Havalandırma | Turboşarjlı ve Havadan Havaya Son Soğutmalı |
| Yakıt Sistemi | Ortak Yakıt |
| Governor tipi | ADEM™A6 |
Jeneratör Seti Boyutları
| Uzunluk - Maksimum | 2662 mm |
| Genişlik - Maksimum | 1120 mm |
| Yükseklik - Maksimum | 1766 mm |
| Kuru Ağırlık - Jeneratör Seti (maksimum) | 2300 kg |