Jeneratör Seti Teknik Özellikleri
| Maksimum Değer | 500 kVA |
| Minimum Değer | 500 kVA |
| Emisyonlar/Yakıt Stratejisi | Yönetmelik Bulunmayan Bölge |
| Voltaj | 380 - 415 Volt |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 1.500 dev/dk. |
| Hizmet Çevrimi | Yedek |
Motor Teknik Özellikleri
| Motor Modeli | C13 Sıralı 6 silindirli, 4 çevrimli dizel |
| İç Çap | 130 mm |
| Strok | 157 mm |
| Silindir Hacmi | 12.5 l |
| Sıkıştırma Oranı | 15.8:1 |
| Havalandırma | Turboşarjlı ve Havadan Havaya Son Soğutmalı |
| Yakıt Sistemi | EUI |
| Governor tipi | Adem™A4 |
Jeneratör Seti Boyutları
| Uzunluk - Maksimum | 3100 mm |
| Genişlik - Maksimum | 1338 mm |
| Yükseklik - Maksimum | 2168 mm |
| Kuru Ağırlık - Jeneratör Seti (maksimum) | 2924 kg |