Jeneratör Seti Teknik Özellikleri
| Maksimum Değer | 715 kVA |
| Minimum Değer | 715 kVA |
| Emisyonlar/Yakıt Stratejisi | Yönetmelik Bulunmayan Bölge |
| Voltaj | 380 - 415 Volt |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 1.500 dev/dk. |
| Hizmet Çevrimi | Yedek |
Motor Teknik Özellikleri
| Motor Modeli | C15 Sıralı 6 silindirli, 4 çevrimli dizel |
| İç Çap | 137 mm |
| Strok | 171 mm |
| Silindir Hacmi | 15.2 l |
| Sıkıştırma Oranı | 16.1:1 |
| Havalandırma | Turboşarjlı ve Havadan Havaya Son Soğutmalı |
| Yakıt Sistemi | EUI |
| Governor tipi | Adem™A4 |
Jeneratör Seti Boyutları
| Uzunluk - Maksimum | 3328 mm |
| Genişlik - Maksimum | 1540 mm |
| Yükseklik - Maksimum | 2187 mm |
| Kuru Ağırlık - Jeneratör Seti (maksimum) | 3907 kg |