Jeneratör Seti Teknik Özellikleri
| Maksimum Değer | 88 kVA |
| Minimum Değer | 88 kVA |
| Emisyonlar/Yakıt Stratejisi | Yönetmelik Bulunmayan Bölge |
| Voltaj | 380 - 415 Volt |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 1.500 dev/dk. |
| Hizmet Çevrimi | Yedek |
Motor Teknik Özellikleri
| Motor Modeli | C4.4, Sıralı 4, 4 zamanlı dizel |
| İç Çap | 105 mm |
| Strok | 127 mm |
| Silindir Hacmi | 4.4 l |
| Sıkıştırma Oranı | 17.25:1 |
| Havalandırma | Turboşarjlı |
| Yakıt Sistemi | Sıralı |
| Governor tipi | Mekanik |
Jeneratör Seti Boyutları
| Uzunluk - Maksimum | 2275 mm |
| Genişlik - Maksimum | 1099 mm |
| Yükseklik - Maksimum | 1465 mm |
| Kuru Ağırlık - Jeneratör Seti (maksimum) | 2745 kg |